O FIRMIE

Firma INWESTART powstała w styczniu 2006 r.

Działalność firmy od początku istnienia opierała się na współpracy z firmami zajmującymi się realizacją obiektów w charakterze generalnego wykonawcy. Świadczenia polegały w głównej mierze na samodzielnej realizacji części inwestycji i koordynacji działań zatrudnionych firm na placu budowy.

Od ubiegłego roku INWESTART usamodzielniła się i po blisko 10-letnim okresie współpracy z inwestorami dokonuje pierwszych udanych inwestycji pod własną nazwą.

Dziś zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie kompleksowego przeprowadzania inwestorów przez zadania inwestycyjne o różnym stopniu trudności. Koordynujemy całe inwestycje budowlane.

Drugi profil działalności dotyczy usług świadczonych w zakresie prac budowlanych w pełnym zakresie, a także opracowań dokumentacji technicznych oraz projektów budowlanych.

Do realizacji zadań zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą składającą się z kierowników posiadających uprawnienia, także do nadzorowania obiektów objętych ochroną konserwatorską oraz innych specjalistów w zależności od rodzaju realizowanego zadania.

Firma INWESTART współpracuje z wieloma doświadczonymi firmami oraz podwykonawcami.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i znajomość technik budowlanych.